Wyższa Szkoła Humanistyczno-Przyrodnicza w Sandomierzu

Centrum Informacji Księgowej

Informujemy, że Nasza uczelnia została partnerem Centrum Informacji Księgowej.

W związku z tym otrzymują Państwo możliwość bezpłatnego podejścia do Egzaminu C.I.K., do którego przystąpienie standardowo podlega opłacie.

Uwaga:

W celu rejestracji do próbnego egzaminu należy podejść w ciągu 7 dni od daty wydania kodu.

Dzięki temu będą mieli Państwo możliwość przejrzenia arkusza egzaminacyjnego oraz kolejnego bezpłatnego podejścia w dowolnym terminie.

Pozytywny wynik egzaminu upoważnia do uzyskania Certyfikatu Księgowego C.I.K..

Proces rejestracji

1. Kod dostępu znajduje się poniżej

2. Przejdź na stronę www.cik.org.pl/egzamin

3. Wpisz kod we wskazane pole i kliknij przycisk „Rozwiąż test”

4. Przeczytaj instrukcję

5. Wypełnij formularz osobowy

6. Kliknij przycisk „Rozpocznij test” – przejdziesz do egzaminu próbnego/arkusza poglądowego

Centrum Informacji Księgowej
Centrum Informacji Księgowej powstało w 2011 r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku usług księgowych w Polsce. Obecnie skupia ponad 5 tys. zweryfikowanych biur rachunkowych oraz 100 tys. księgowych. Realizowana przez nas inicjatywa cieszy się dużym uznaniem w środowisku związanym z branżą rachunkowo-księgową.
Certyfikat Księgowy C.I.K. Certyfikat Księgowy C.I.K. wydawany jest po deregulacji zawodu księgowego w 2014 roku i jest potwierdzeniem posiadania niezbędnej wiedzy merytorycznej w branży księgowej. Znaczenie Certyfikatu Księgowego C.I.K.
Certyfikat Księgowy C.I.K. po deregulacji jest potwierdzeniem opanowania wiedzy teoretycznej niezbędnej do wykonywania zawodu księgowego na polskim rynku. Element ten będzie istotny dla potencjalnych pracodawców z branży księgowej. Lista Certyfikowanych Księgowych C.I.K posłuży, jako źródło sprawdzonych i przygotowanych do zawodu pracowników. Ponadto absolwenci, którzy zdecydują się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej w branży rachunkowo-księgowej, zyskają w oczach ich przyszłych, potencjalnych klientów.

Dodatkowe informacje
Wszelkie dodatkowe informacje dot. egzaminu znajdują się na stronie Internetowej: https://www.cik.org.pl/dla-ksiegowych.
Uwaga: W przypadku zdecydowania się na certyfikat elektroniczny lub komplet certyfikatów (certyfikat elektroniczny oraz certyfikat drukowany) wpis jest bezpłatny. W innym przypadku uzyskanie wpisu wiąże się z uiszczeniem opłaty zgodnie z cennikiem opublikowanym na https://www.cik.org.pl/dla-ksiegowych.